Mistrzowie Polis – Ubezpieczenia

Partnerzy

Firmy ubezpieczeniowe

W Polsce działa około 40 firm ubezpieczeniowych. Niektóre ubezpieczają tylko jedną kategorię inne mają szerszy zakres działania. Najbardziej popularną w kraju jest PZU, zarazem jest to firma świadcząca najdroższe usługi. Konkurencyjna również polską firmą jest Warta, która zdobywa klientów oferując tańsze ubezpieczenia. Spośród zagranicznych firm ubezpieczeniowych najlepszą renomą cieszy się włoskie towarzystwo ubezpieczeniowe Assicurazioni Generali S.p.A. Obecnie Generali ma najlepsze ubezpieczenia na życie i zdrowie w Polsce. Są też firmy ubezpieczeniowe które nie mają tak dobrej renomy jak PZU, Warta czy Generali jednak oferują niskie ceny a jak się da oszczędzić to po co przepłacać, zwłaszcza za polisę OC pojazdu. Tu wyróżniają się dwie firmy Ergo Hestia i Gefion. Dla ubezpieczeń rolnych prym wiedzie Gothaer. Poniżej towarzystwa ubezpieczeniowe z którymi współpracujemy.

Razem 18 towarzystw ubezpieczeniowych. Jest w czym wybierać. Dzięki temu, że mamy aż tyle firm ubezpieczeniowych, możemy zrobić najlepszą ofertę dla Ciebie. U nas kupisz tanią polisę. Wiemy jak opłaca się ubezpieczać i w którym towarzystwie. Jedno towarzystwo ubezpieczeniowe stawia na ubezpieczenia domów, inne na ubezpieczenia samochodów.

U nas możesz ubezpieczać wszystko : swoje życie, zdrowie, dom, samochód (lub inne pojazdy), majątek, gospodarstwa rolne, pole itd. Większość agentów sprzedaje tylko ubezpieczenia majątkowe. U nas możesz mieć wszystko w pakiecie jako nasz klient i w jakiej firmie ubezpieczeniowej chcesz. Bo jak wiadomo są klienci którzy są przywiązani do danych towarzystw ubezpieczeniowych, a inni lubią zmiany lub jest im wszystko jedno aby było tanio. Jeszcze inni wolą zapłacić więcej a mieć lepsze ubezpieczenie. Wybór należy do Ciebie.